Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

Pobierz bezpłatny egzemplarz

Dlaczego warto?

 • Skorzystaj z doświadczenia największych autorytetów

  Redaktorem merytorycznym każdego działu jest pracownik naukowy lub przedsiębiorca, który dba o wysoką wartość merytoryczną prezentowanych treści.

 • Czytaj opiniotwórczy dwumiesięcznik

  Zapoznasz się z niezależnymi przeglądami maszyn i urządzeń, przeczytasz dyskusje oraz wypowiedzi ekspertów.

 • Bądź zawsze w centrum branżowych wydarzeń

  Dzięki nam jako pierwszy dowiesz się o innowacyjnych pomysłach oraz przyszłościowych technologiach, nie umknie Ci żadne branżowe wydarzenie.

 • Poznaj praktyczne rozwiązania

  W czasopiśmie zapoznasz się z bieżącą problematyką techniczną rynku, szczególną uwagę poświęcamy potrzebom inwestycyjnym sektorów stalo- i metalochłonnych.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

obróbka metali

Obróbka metali

W tym dziale pogłębisz swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych technologii wytwarzania, obróbki skrawaniem, plastycznej i ściernej oraz mechaniki i konstrukcja obrabiarek, a także urządzeń technologicznych.
Redaktorem tego działu jest prof. dr inż. Jerzy Jędrzejewski, prof. zw.

oprogramowanie

Oprogramowanie

Poznasz systemy i programy wspierające programowanie i zarządzanie w przemyśle ciężkim. Redaktor działu: Maciej Stanisławski.

technologie

Technologie łączenia

Zapoznasz się z technologiami spawania oraz sterowania jakością procesów spawalniczych. Nadzór merytoryczny nad artykułami sprawuje prof. dr hab. inż. Andrzej Klimpel.

hutnictwo

Hutnictwo i odlewnictwo

Dowiesz się więcej na temat technologii hutniczych i odlewniczych, poznaj rynkowe trendy, maszyny i sprzęt. Dodatkowo kompleksowo zapoznasz się z zagadnieniami związanymi z obróbką cieplną. Redaktorem działu jest prof. dr hab. inż. Henryk Adrian.

9 lat
doświadczenia
Dostęp do archiwum elektronicznego od
2012 roku
Docieramy do5000specjalistów
23

członków

Rady Naukowej

Ekspert

ekspert

prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp

redaktor naczelny, dziekan Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, kierownik Katedry Technologii Maszyn i Inżynierii Produkcji na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej

Dwumiesięcznik „STAL Metale & Nowe Technologie” prezentuje szerokie spektrum zagadnień związanych ze współczesnymi technologiami kształtowania, łączenia i kontroli. Ważne jest również to, że wśród Autorów artykułów prezentowanych na łamach „STALI” są pracownicy naukowi oraz przedstawiciele przemysłu i biznesu. Pomaga to w nawiązywaniu współpracy pomiędzy tymi sferami i stwarza warunki do twórczej wymiany doświadczeń. Chciałbym, aby czasopismo rozwijało się i w dalszym ciągu odgrywało na rynku istotną rolę. Zapraszam Państwa do zamówienia prenumeraty czasopisma. Zachęcam także do dyskusji na temat przyszłego kształtu periodyku i kierunków jego rozwoju. Twórzmy wspólnie czasopismo interesujące i użyteczne dla szerokiego kręgu Czytelników.

Prenumerata

Tylko w prenumeracie masz zagwarantowany stały dostęp do magazynu – nie przegapisz żadnego wydania!

Zamów

Sprawdź czasopismo – bezpłatnie i bez zobowiązań.