Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

TAK, chcę otrzymać bezpłatny egzemplarz TPS!

Już tylko chwila dzieli Cię od otrzymania okazowego numeru miesięcznika
„TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”. Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz unikalny link do pobrania jednego wydania czasopisma.
(Każda osoba może pobrać tylko 1 egzemplarz)

Dlaczego warto?

 • Szeroki zakres tematyczny

  Otrzymuj dostęp do specjalistycznych artykułów stomatologicznych z wielu dziedzin: endodoncji, stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, radiologii, chirurgii, implantologii i wielu innych.

 • Kompendium lekarza praktyka

  W każdym numerze znajdziesz procedury i algorytmy postępowania oraz wskazówki dotyczące zachowań np. w sytuacjach zagrożenia życia pacjenta, kontroli sanepidu itp.

 • Punkty edukacyjne

  Dzięki  Programowi Edukacyjnemu akredytowanemu przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz aż 32 punkty edukacyjne.

 • Gwarancja jakości

  Współpraca z największymi autorytetami jest gwarancją wysokiej jakości merytorycznej, która z kolei jest oceniania i doceniana przez całe środowisko stomatologiczne.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

relacje z zabiegów

Relacje z zabiegów

Krok po kroku prześledź najciekawsze przypadki stomatologiczne. Wszystkie opatrzone niezwykle bogatym materiałem zdjęciowym oraz komentarzem specjalisty.

innowacje

Innowacyjne rozwiązania

Platforma wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu metod leczenia oraz nowości rynkowych. Doradzamy czym kierować się podczas ważnych decyzji zakupowych.

porady

Prawo i marketing

Błyskawicznie reagujemy na wszystkie pojawiające się w środowisku dentystów problemy i wątpliwości. Podpowiadamy jak skutecznie działać na rynku.

sylwetki

Największe autorytety

Poznaj najważniejsze postaci ze świata stomatologii, i zobacz jak poradziły sobie z najbardziej skomplikowanymi problemami w swojej praktyce zawodowej.

18
Lat doświadczenia
Dostęp do archiwum elektronicznego od
2012 roku
Docieramy do9000 stomatologów w Polsce i za granicą
3

punkty

MNiSW

3,13

punkty

Index Copernicus

Ekspert

tana

Marta Tanasiewicz

prof. dr hab. n. med.
Kierownik Katedry Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją ŚUM


TPS od wielu lat pełni funkcję niezawodnej platformy wymiany informacji z życia naukowego, nowości technologicznych, sprzętowych i materiałowych. Dzięki temu tytułowi co miesiąc macie Państwo dostęp do artykułów poglądowych, prac kazuistycznych, sprawozdań i komunikatów. „TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny” powinien być obowiązkową pozycją w każdym gabinecie stomatologicznym.

Stałe działy

 • interdyscyplinarnie

  Stomatologia w badaniach interdyscyplinarnych

  Wartościowe porady z innych dziedzin medycyny przydatne w praktyce stomatologicznej.

 • na ranutek

  Na Ratunek

  Opis postępowania w razie nagłych wypadków. Pierwsza pomoc w gabinecie stomatologicznym.

 • logo sanepid

  Okiem sanepidu

  Najaktualniejsze przepisy oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez lekarzy pytania.

 • z kraju i swiata

  Z kraju i ze świata

  Przegląd najnowszych informacji z branży stomatologicznej. Kalendarium najważniejszych wydarzeń branżowych.

Prenumerata

Prenumerując „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny” masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości informacje ze specjalistycznych dziedzin stomatologii. Z każdym numerem uzyskasz dawkę praktycznej wiedzy niezbędnej w Twojej praktyce zawodowej!

Zamów

Nie musisz wierzyć innym na słowo - przekonaj się sam. Zamów teraz bezpłatny egzemplarz „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”

Zobacz również