Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

Pobierz bezpłatny egzemplarz

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny egzemplarz czasopisma "Nowoczesne Hale".

Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.

Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.

Dlaczego warto?

 • Poznasz najnowsze rozwiązania

  Dzięki lekturze naszego czasopisma będziesz na bieżąco z nowymi technologiami oraz przełomowymi rozwiązaniami systemowymi w zakresie projektowania obiektów

 • Pogłębisz swoją wiedzę zawodową

  W każdym numerze poznasz innowacyjne i optymalne rozwiązania architektoniczne, które będziesz mógł wykorzystać we własnych projektach.

 • Przeczytasz praktyczne i merytoryczne artykuły

  Autorzy artykułów pojawiających się w czasopiśmie to pracownicy naukowi z polskich uczelni oraz osoby aktywnie działające w branży.

 • Kompleksowo poznasz problematykę budowy hal

  Treści pojawiające się w czasopiśmie dotyczą każdego aspektu budowy hali przemysłowej – otrzymasz wiedzę, która pozwoli Ci dokładnie poznać i zaplanować budowę hali.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

projektowanie i budowa

Projektowanie i budowa obiektów wielkopowierzchniowych

Zapoznasz się z aktualnymi trendami rynkowymi, nowymi rozwiązaniami systemowymi oraz nowościami w zakresie technologii robót budowlanych i montażowych.

przykłady rozwiązań konstrukcyjnych

Przykłady rozwiązań konstrukcyjnych, opinie projektantów i wykonawców

Będziesz mieć szansę na dokładne zapoznanie się z innymi projektami oraz przeczytasz branżowe opinie na ich temat.

analizy prawne

Analizy zagadnień prawnych związanych z procesem inwestycyjnym

Otrzymasz praktyczne informacje dotyczące ważnych kwestii prawnych, które bez wątpienia przydadzą Ci się podczas pracy.

wyposażenie magazynów

Opisy zabezpieczeń oraz elementów wyposażenia hal magazynowych i produkcyjnych

Poznasz nowinki w zakresie wyposażenia wnętrza obiektów wielkopowierzchniowych, a także systemów zarządzania magazynami i optymalizacji procesów magazynowania.

15 lat
doświadczenia
Docieramy do5000specjalistów
19

członków

Rady Naukowej
czasopisma

Ekspert

ekspert

dr inż. Andrzej Czemplik

„Nowoczesne Hale” to wyjątkowy kwartalnik na krajowym rynku wydawniczym, poruszający ważne tematy dotyczące budownictwa wielkopowierzchniowego. Interesują nas zarówno aktualne trendy rynkowe, zamierzenia inwestycyjne jak i projektowanie, nowe rozwiązania systemowe w zakresie budynków halowych, nowości w zakresie technologii robót budowlanych, montażowych, instalacyjnych oraz wyposażenie nowoczesnych hal. Wiemy, jakie tematy są dla Państwa ważne, dlatego w każdym numerze opisujemy innowacyjne i optymalne rozwiązania architektoniczne, opinie inwestorów, wykonawców i projektantów, piszemy o antykorozyjnych i przeciwpożarowych zabezpieczeniach konstrukcji i całych obiektów. Nasze czasopismo pomoże Państwu poznać rynek, sektor, znaleźć nowe możliwości oraz wybrać atrakcyjne i racjonalne rozwiązania. Zachęcamy do prenumeraty, która zagwarantuje Państwu stały dostęp do praktycznych informacji, popartych konkretnymi przykładami.

Prenumerata

Tylko w prenumeracie masz gwarancję otrzymania wszystkich wydań kwartalnika. To nie tylko rozległa wiedza merytoryczna, ale i szereg dodatkowych korzyści!

Zamów

Sprawdź czasopismo! Zamów bezpłatny egzemplarz - bezpłatnie, bez zobowiązań.

Zobacz również