Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

Pobierz bezpłatny egzemplarz

Już tylko jeden krok dzieli Cię od otrzymania bezpłatnego egzemplarza „Laboratorium”. Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz unikalny link do pobrania czasopisma.

Dlaczego warto?

 • Szeroki zakres tematyczny

  Dzięki czasopismu „Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski” otrzymujesz dostęp do fachowych artykułów adresowanych do kierowników i pracowników różnego rodzaju laboratoriów, m.in. przemysłowych, środowiskowych, naukowych i kontrolnych, a także do przedstawicieli środowiska naukowego.

 • Współpraca z ekspertami

  Wszystkie artykuły publikowane na łamach czasopisma opracowywane są przez czołowych przedstawicieli środowiska naukowego i poddawane są procedurom recenzyjnym.

 • Redaktor naczelny

  dr hab. Rajmund Michalski, prof. IPIŚ PAN, członek Komitetu Chemii Analitycznej PAN, pracownik naukowy Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie oraz Instytutu Podstaw Inżynierii Środowiska PAN w Zabrzu.

 • Potwierdzona jakość artykułów publikowanych w czasopiśmie

  „Laboratorium” jest indeksowane w bazie czasopism naukowych IC Journal Master List (51.57 pkt) oraz posiada 2 punkty w bazie MNiSW.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

diagnostyka laboratoryjna

Rozmowa numeru

Rozmowa z opiniotwórczymi przedstawicielami branży laboratoryjnej oraz środowiska naukowego.

audyt

Wizyta w laboratorium

Prezentacje dotyczące organizacji, funkcjonowania i wyposażenia laboratoriów badawczych.

187207386

Infrastruktura, technologie, techniki i badania laboratoryjne

Aktualne rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii i aparatury oraz przegląd najnowszych technik i badań laboratoryjnych.

4

Prawo i zarządzanie

Interpretacje prawne dotyczące zarządzania jakością, akredytacji laboratoriów, walidacji metod oraz zachowania bezpieczeństwa w pracy.

17 lat
doświadczenia
Docieramy do9000laborantów
2

punkty

MNiSW

Prenumerata

Zamawiając prenumeratę „Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski” masz pewność, że co kwartał uzyskasz dawkę przydatnej wiedzy niezbędnej w Twojej praktyce zawodowej!

Rekomendacje

dr hab. Beata Grabowska, Katedra Inżynierii Procesów Odlewniczych AGH w Krakowie

Dynamiczny rozwój technik laboratoryjnych powoduje, że przepływ wiedzy w zakresie nowych możliwości aparaturowych i badawczych często umyka nam w natłoku informacji. Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski to czasopismo, które nie tylko ułatwia Czytelnikowi wejście do świata skomplikowanych urządzeń analitycznych, ale też pokazuje jak ciekawym miejscem pracy może być polskie laboratorium. Dzięki Laboratorium można dowiedzieć się o istnieniu nie tylko specjalistycznych pracowni, ale też o ich prawnym i logistycznym funkcjonowaniu. Każda edycja wnosi treści na wysokim poziomie naukowym z różnych dziedzin, także w ujęciu praktycznym.
Z ciekawością więc oczekuję każdego wydania czasopisma i zastanawiam się jakie nowe wieści popłyną z obszarów wiedzy istotnych w dniu dzisiejszym nie tylko dla chemika analityka.

Zamów

Sprawdź czasopismo - pobierz bezpłatnie, bez zobowiązań.