Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

Pobierz bezpłatny egzemplarz

Już tylko jeden krok dzieli Cię od otrzymania bezpłatnego egzemplarza „Laboratorium”. Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz unikalny link do pobrania czasopisma.

Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.

Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.

Dlaczego warto?

 • Szeroki zakres tematyczny

  Dzięki czasopismu „Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski” otrzymujesz dostęp do fachowych artykułów adresowanych do kierowników i pracowników różnego rodzaju laboratoriów, m.in. przemysłowych, środowiskowych, naukowych i kontrolnych, a także do przedstawicieli środowiska naukowego.

 • Współpraca z ekspertami

  Wszystkie artykuły publikowane na łamach czasopisma opracowywane są przez czołowych przedstawicieli środowiska naukowego i poddawane są procedurom recenzyjnym.

 • Redaktor naczelny

  Prof. dr hab. Rajmund Michalski, członek Komitetu Chemii Analitycznej PAN, pracownik naukowy Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie oraz Instytutu Podstaw Inżynierii Środowiska PAN w Zabrzu.

 • Potwierdzona jakość artykułów publikowanych w czasopiśmie

  „Laboratorium” jest indeksowane w bazie czasopism naukowych IC Journal Master List (60,78 pkt) oraz posiada 5 punktów w bazie MNiSW.

  Docieramy do 5000 laborantów

Co znajdziesz w czasopiśmie?

diagnostyka laboratoryjna

Rozmowa numeru

Rozmowa z opiniotwórczymi przedstawicielami branży laboratoryjnej oraz środowiska naukowego.

audyt

Wizyta w laboratorium

Prezentacje dotyczące organizacji, funkcjonowania i wyposażenia laboratoriów badawczych.

187207386

Infrastruktura, technologie, techniki i badania laboratoryjne

Aktualne rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii i aparatury oraz przegląd najnowszych technik i badań laboratoryjnych.

4

Prawo i zarządzanie

Interpretacje prawne dotyczące zarządzania jakością, akredytacji laboratoriów, walidacji metod oraz zachowania bezpieczeństwa w pracy.

20 lat
doświadczenia
Docieramy do5000laborantów
5

punktów

MNiSW

Prenumerata

Zamawiając prenumeratę „Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski” masz pewność, że co kwartał uzyskasz dawkę przydatnej wiedzy niezbędnej w Twojej praktyce zawodowej!

Nad zawartością merytoryczną czuwa redaktor naczelny,
prof. dr hab. Rajmund Michalski

dsc-0075

Prof. Rajmund Michalski w roku 1987 ukończył studia chemiczne na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od tego czasu jest pracownikiem naukowym Instytutu Podstaw Inżynierii Środowiska PAN w Zabrzu. Obszar jego zainteresowań badawczych obejmuje m.in. zastosowania metod instrumentalnych (w szczególności chromatografii jonowej) w badaniach próbek środowiskowych, żywności oraz biomedycznych.
Od roku 2007 jest przedstawicielem PAN w European Academies Science Advisory Council, Environmental Steering Panel; członkiem Komitetu Narodowego ds. Współpracy z Naukową Radą Doradczą Akademii Europejskich (od 2010); Komitetu Chemii Analitycznej (2016-2024); dwóch Komitetów Technicznych w Polskim Komitecie Normalizacyjnym oraz Polskiego Towarzystwa Chemicznego (od 1996). Od roku 2005 organizuje i przewodniczący Komitetowi Naukowemu międzynarodowych konferencji na temat teorii i zastosowań chromatografii jonowej, a w latach 2012-2016 pełnił funkcję Dyrektora ds. Naukowych IPIŚ PAN.

Zamów

Sprawdź czasopismo - pobierz bezpłatnie, bez zobowiązań.