Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

Pobierz bezpłatny egzemplarz

Już tylko jeden krok dzieli Cię od otrzymania bezpłatnego egzemplarza „Laboratorium Medycznego”. Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz unikalny link do pobrania czasopisma

Dlaczego warto?

 • Stworzone z myślą o diagnostach

  Czasopismo wywodzi się z funkcjonującego na rynku od 17 lat „Laboratorium – Przeglądu Ogólnopolskiego”. Poruszamy w nim tematy aktualne i ważne w codziennej pracy diagnostów. Zyskujesz wyselekcjonowane informacje, wiedzę dopasowaną do twoich potrzeb, a twoja praca staje się jeszcze bardziej precyzyjna i profesjonalna.

 • Tworzone i polecane przez branżowe autorytety

  Wszystkie artykuły publikowane na łamach czasopisma tworzone są przez pracowników naukowych różnych polskich placówek oraz uznanych ekspertów. Wszystkie materiały są ponadto recenzowane. Dzięki temu otrzymujesz sprawdzoną wiedzę oraz dobre rady praktyków.

 • Interdyscyplinarna tematyka

  W sześciu działach tematycznych gromadzimy artykuły z zakresu szeroko pojętej diagnostyki laboratoryjnej. Publikujemy treści dotyczące organizacji i funkcjonowania MLD. Wyjaśniamy wątpliwości prawne, przybliżamy kwestie związane z zarządzaniem, a także doradzamy jak optymalizować koszty MLD. Prezentujemy także oferty producentów i dystrybutorów sprzętu.

 • Wiedza, którą wykorzystasz w praktyce

  Misją czasopisma jest dostarczanie praktycznych wskazówek, efektywnych rozwiązań i specjalistycznej wiedzy z zakresu najnowszych technik i technologii. To kompendium wiedzy, z którego możesz korzystać na co dzień.

Co znajdziesz w środku?

zawartosc_01

Kompleksowa wiedza i praktyczne umiejętności

Rozszerz specjalistyczną wiedzę o praktyczne umiejętności i techniki niezbędne w zawodzie diagnosty laboratoryjnego.

Opinie autorytetów i głos ekspertów

Sprawdź, w jaki sposób trudne tematy i dyskusyjne zagadnienia komentują doświadczeni specjaliści ze środowiska.

zawartosc-03

Porady prawne, interpretacje, komentarze

Gromadź najnowsze informacje z branży – aspekty prawne, nowelizacje ustaw i rozporządzeń – opisane przyjaznym językiem.

zawartosc-04

Nowości branżowe, procedury, algorytmy

Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi, zmianami prawnymi, algorytmami postępowania i wykorzystaj je w praktyce.

Ponad
2
lat doświadczenia
Dostęp do archiwum elektronicznego od
numeru 1/2018 roku
Docieramy do1111Text 1Text 2
12

punkty

MNiSW

12

punkty

Index Copernicus

Ekspert

Dagna Bobilewicz

dr hab. n. med. Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej, Warszawski Uniwersytet Medyczny

Zespół redakcyjny „Laboratorium – Przeglądu Ogólnopolskiego” na wniosek czytelników zdecydował się na wydzielenie części medycznej i stworzenie nowego kwartalnika -„Laboratorium Medycznego”. Z założenia jest to tytuł nastawiony głównie na prace o charakterze poglądowym, poznawczym, skupiającym uwagę na wdrażaniu nowych technologii do rutynowo pracujących Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych. Każdy numer będzie miał swojego Redaktora Wydania, którego rola będzie polegała na utrzymaniu odpowiedniego poziomu czasopisma. Poproszono mnie jako pierwszą o pełnienie tej funkcji, co poza niewątpliwym zaszczytem, łączy się z wyzwaniem. Dołożę wszelkich starań, wraz z innymi członkami Zespołu Redakcyjnego, żeby następne numery spełniały swoje zadania i doprowadziły w niedalekiej przyszłości do uzyskania punktacji liczącej się na rynku wydawniczym.

Prenumerata

Dołącz do grona naszych prenumeratorów, a co miesiąc otrzymasz dawkę wiedzy niezbędnej w Twoim zawodzie.

Zamów