Skorzystaj z doświadczenia największych autorytetów
Redaktorem merytorycznym każdego działu jest pracownik naukowy lub przedsiębiorca, który dba o wysoką wartość merytoryczną prezentowanych treści.
Pracujesz w firmie wykorzystującej stal i metale w procesach produkcyjnych? Dla specjalistów z tej branży stworzyliśmy czasopismo stanowiące kompendium wiedzy na temat m.in. technologii obróbki, łączenia czy cięcia metali, oprogramowania i hutnictwa. Sprawdź najlepszy na rynku magazyn dla przemysłu stalowego!
Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.
Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.
Redaktorem merytorycznym każdego działu jest pracownik naukowy lub przedsiębiorca, który dba o wysoką wartość merytoryczną prezentowanych treści.
Zapoznasz się z niezależnymi przeglądami maszyn i urządzeń, przeczytasz dyskusje oraz wypowiedzi ekspertów.
Dzięki nam jako pierwszy dowiesz się o innowacyjnych pomysłach oraz przyszłościowych technologiach, nie umknie Ci żadne branżowe wydarzenie.
W czasopiśmie zapoznasz się z bieżącą problematyką techniczną rynku, szczególną uwagę poświęcamy potrzebom inwestycyjnym sektorów stalo- i metalochłonnych.
członków
Rady Naukowej
Redakcja czasopisma "STAL Metale & Nowe Technologie" wydaje również fachowe książki poświęcone zagadnieniom związanym z przemysłem.
Raport prezentuje dane obrazujące poziom innowacyjności i potrzeb inwestycyjnych polskich firm sektora stalowego. Na bazie szczegółowej ankiety przeprowadzonej na grupie kilkuset firm z całego kraju przedstawiamy unikalne dane o kondycji polskiego rynku obróbki stali.
Publikacja stanowi kompendium wiedzy w zakresie wytwarzania, obróbki, pomiarów i eksploatacji kół zębatych oraz przekładni. Artykuły zostały stworzone przez pracowników naukowych współpracujących z przemysłem, co sprawia, że wydanie jest praktycznym wsparciem w codziennej pracy.
Jedyne na polskim rynku wydanie, na łamach którego przedstawiona została tematyka dotycząca produkcji i zastosowania gwintów. Publikacja zawiera rozbudowaną bazę danych, obejmującą 40 rodzajów gwintów, opracowaną na podstawie norm krajowych i międzynarodowych. Autorem książki jest dr inż. Kazimierz Łyczko, prof. PCz.
Tylko w prenumeracie masz zagwarantowany stały dostęp do magazynu – nie przegapisz żadnego wydania!
Sprawdź czasopismo – bezpłatnie i bez zobowiązań.