Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

Pobierz bezpłatny egzemplarz

Wypełnij formularz i pobierz jeden numer czasopisma!

Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.

Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.

Dlaczego warto?

 • Otrzymasz specjalistyczne informacje z zakresu działań ratowniczo-gaśniczych

  Pogłębisz swoją wiedzę oraz zyskasz nowe, cenne umiejętności, które będziesz mógł wykorzystać podczas każdej akcji.

 • Strażacy dla strażaków

  Wiemy, jak ważna jest branżowa wiedza, dlatego magazyn współtworzony jest przez strażaków-praktyków. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu piszemy o tematach istotnych dla branży.

 • Podniesiesz swoje kwalifikacje

  W każdym numerze znajdziesz artykuły, które poruszają problemy występujące w pracy każdego strażaka.

 • Będziesz w centrum branżowych wydarzeń

  W każdym wydaniu otrzymasz porcję informacji na temat aktualnych wydarzeń i newsów branżowych, które umożliwiają integrację ze środowiskiem strażaków.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

analiza akcji

Analiza akcji

W każdym numerze poznasz kompleksową analizę przeprowadzonych akcji ratowniczo-gaśniczych w oparciu o aktualne wydarzenia. Analiza zawiera opis zdarzenia, szkic sytuacyjny, przebieg działań oraz podsumowanie i wnioski.

taktyka

Taktyka ratowniczo-gaśnicza

Artykuły prezentują możliwości prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych, a także kompleksowo opisują warunki, jakie trzeba spełnić podczas przygotowań do akcji.

technika pozarnicza

Technika pożarnicza

W tym dziale dowiesz się więcej na temat charakterystyki sprzętu, poznasz sposób wykorzystania sprzętu pożarniczego w codziennej służbie.

prewencja pożarowa

Prewencja pożarowa

Zapoznasz się z opisami działań, które w najlepszy sposób pozwalają zapobiec pożarom oraz przepisami prawa, które regulują wymogi w zakresie działań ratowniczo-gaśniczych.

17
lat doświadczenia
Czyta nas3500strażaków zawodowychi ochotników, pracowników centrów zarządzania kryzysowego, osób interesujących się ratownictwem.
Średnio
80

stron

w każdym wydaniu

Ekspert

14462968_10154169827929635_9191857794953483142_n

Szymon Kokot

Założyciel strony www.cfbt.pl, pasjonat pożarnictwa. 1 września 2016 r. rozpoczął 5-letni kontrakt, jako starszy oficer ds. szkolenia w CERN Fire Brigade, gdzie służy jako pierwszy polski strażak w historii jednostki

 

Po czasopismo „W Akcji” sięgam chętnie i zawsze z zaciekawieniem. Nowoczesny styl prowadzenia, jak też sprawdzone metody przykuwania uwagi merytoryczną treścią, stanowią atrakcyjną ofertę na rynku wydawnictw o charakterze ratowniczym. Z racji przynależności do tej grupy osób, która zawsze chętnie uczy się od innych, z dużym zaciekawieniem zaglądam do każdego numeru czasopisma w poszukiwaniu nowych wiadomości i poszerzania swoich horyzontów. Przyznam, że czerpię również satysfakcję z lektury tematów niezwiązanych ściśle z moją zawodową codziennością.

Świadczy to według mnie o umiejętności świetnego doboru autorów oraz tematyki – bez wątpienia jest to zasługa elastyczności, jaką redakcja charakteryzuje się w kontaktach z potencjalnymi twórcami tekstów. Efektem jest czasopismo ciekawe, pełne merytorycznych treści, bogate w przemyślenia doświadczonych ekspertów, dodatkowo poparte praktyką zawodową. Szczerze polecam wszystkim prenumeratę dwumiesięcznika „W Akcji”!

Prenumerata

Zamów prenumeratę i ciesz się dostępem do unikalnych treści niezbędnych w Twojej praktyce zawodowej.

Zamów