Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

Formularz zamówienia

Chcesz otrzymać bezpłatny egzemplarz Weterynarii w Terenie? Wypełnij poniższy formularz i pobierz swoje czasopismo.

Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.

Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.

Dlaczego warto?

 • Bądź przygotowany na każdą sytuację

  Wzbogać swoją wiedzę o sprawdzone standardy postępowania w trudnych przypadkach. Kompleksowa wiedza na temat leczenia bydła, trzody chlewnej oraz koni.

 • Otrzymuj praktyczne porady

  Ułatwiaj sobie pracę i unikaj najczęstszych błędów popełnianych w terapii. Co kwartał zapoznasz się z najcenniejszymi wskazówkami z dziedziny weterynarii oraz prawa.

 • Zdobywaj punkty edukacyjne

  Czytaj nasze czasopismo i podnoś swoje kwalifikacje. Każdy numer zawiera test edukacyjny, łącznie za poprawne wypełnienie wszystkich testów otrzymasz 15 punktów!

 • Skorzystaj z wiedzy największych autorytetów

  Na łamach czasopisma przeczytasz treści przygotowane przez najlepszych praktyków i dowiesz się jak z trudnościami radzą sobie dyplomowani lekarze weterynarii z długoletnim stażem.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

bydło

Bydło

Dowiedz się jak chronić bydło od wirusów i najczęstszych chorób jak mastitis oraz leczyć zarówno lżejsze, jak i bardziej skomplikowane przypadki.

trzoda chlewna

Trzoda chlewna

Przekonaj się jak radzić sobie z popularnymi problemami trzody chlewnej i oceną kondycji i zdrowia zwierząt hodowlanych.

konie

Konie

Zapoznaj się z przeglądami najczęściej stosowanych leków i prebiotyków, poznaj właściwe ich dawkowanie i oceń skuteczność prowadzonej terapii.

temat sezonu

Temat sezonu

Przeczytaj szczegółową analizę wybranego zagadnienia, przeprowadzoną przez ekspertów z dziedziny weterynarii i wyciągnij wartościowe wnioski.

11
lat doświadczenia
Docieramy do3000lekarzy weterynarii
3

punkty

MNiSW

45,34

punkty

Index Copernicus

Ekspert

n

dr hab. Artur Niedźwiedź, prof. nadzw.

Redaktor naczelny "Weterynari w Terenie"

Weterynaria w Terenie jest ogólnopolskim kwartalnikiem, który z powodzeniem od wielu lat podejmuje tematykę leczenia zwierząt gospodarskich. Tworząc czasopismo skupiamy się na praktycznym aspekcie zawodu lekarza weterynarii,artykuły pisane przez lekarzy praktyków są odpowiedzią na codzienne pytania i problemy pojawiające się w pracy.
Publikujemy ponadto teksty o charakterze kazuistycznym, w których pokazujemy praktyczne schematy lecznicze, które są na bieżąco aktualizowane w związku z pojawianiem się nowych preparatów. Podpowiadamy także, które z metod diagnostycznych wybierać.

Zachęcam do prenumeraty, która gwarantuje stały dostęp do niezbędnych informacji z branży.

Od 2016 roku, w czasopiśmie znajdzie się więcej artykułów poświęconych tematyce koni."

Ponadto

 • dobrze wiedzieć

  Dobrze wiedzieć

  Zbiór kilku artykułów poruszających ciekawe tematy i pogłębiających Twoją wiedzę.

 • vet news

  Vet-News

  Najciekawsze informacje z dziedziny weterynarii zwierząt hodowlanych

 • wydarzenia

  Wydarzenia

  Doniesienia o szkoleniach i relacje z najważniejszych wydarzeń

 • vet-apteka

  Vet-Apteka

  Twoja encyklopedia leków. Szczegółowe informacje dotyczące leków oraz ich właściwego dawkowania.

Prenumerata

Prenumerując kwartalnik „Weterynaria w Terenie” uzyskasz najlepszą praktyczną wiedzę przeznaczoną dla weterynarzy zwierząt hodowlanych. Nasze czasopismo posiada Index Copernicus 45,34 pkt oraz 3 punkty Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zostając prenumeratorem masz szansę uzyskać 15 punktów edukacyjnych i skorzystać w pełni z:

Zamów

Sprawdź nasze czasopismo.
Pobierz bezpłatny egzemplarz „Weterynarii w Terenie” bez zobowiązań!

Zobacz również