Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

Formularz zamówienia

Chcesz otrzymać bezpłatny egzemplarz Weterynarii w Terenie? Wypełnij poniższy formularz i pobierz swoje czasopismo.

Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.

Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.

Dlaczego warto?

 • Bądź przygotowany na każdą sytuację

  Wzbogać swoją wiedzę o sprawdzone standardy postępowania w trudnych przypadkach. Nasze czasopismo pomoże ci zdobyć kompleksową wiedzę na temat leczenia bydła, trzody chlewnej oraz koni.

 • Otrzymuj praktyczne porady

  Ułatw sobie pracę unikając najczęstszych błędów popełnianych w terapii. Co kwartał zapoznasz się z najcenniejszymi wskazówkami z dziedziny weterynarii oraz prawa.

 • Zdobywaj punkty edukacyjne

  Czytaj nasze czasopismo, sprawdzaj się i podnoś swoje kwalifikacje. Każdy numer zawiera test edukacyjny on-line. Za wypełnienie wszystkich testów możesz zdobyć 20 punktów!

 • Skorzystaj z wiedzy największych autorytetów

  W naszych czasopismach przeczytasz treści przygotowane przez najlepszych praktyków i dowiesz się jak dyplomowani lekarze weterynarii z długoletnim stażem radzą sobie z codziennymi trudnościami.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

bydło

Bydło

sprawdź jak chronić bydło od wirusów i najczęstszych chorób oraz jak skutecznie leczyć zarówno lżejsze jak i bardziej skomplikowane przypadki

trzoda chlewna

Trzoda chlewna

dowiedz się jak radzić sobie z popularnymi problemami trzody chlewnej, a także kondycją i zdrowiem zwierząt hodowlanych

konie

Konie

zapoznaj się z przeglądami najczęściej stosowanych leków i prebiotyków w leczeniu koni. Poznaj właściwe ich dawkowanie i oceń skuteczność prowadzonej terapii.

temat sezonu

Temat sezonu

przeczytaj szczegółową analizę wybranego zagadnienia, przeprowadzoną przez ekspertów z dziedziny weterynarii i wyciągnij wartościowe wnioski

18
lat doświadczenia
Docieramy do4000lekarzy weterynarii
5

pkt

MNiSW

44,13

pkt

Index Copernicus

Ekspert

n

dr hab. Artur Niedźwiedź, prof. nadzw.

Redaktor naczelny "Weterynari w Terenie"

„Czasopismo przeznaczone jest dla lekarzy weterynarii specjalizujących się w problematyce leczenia dużych zwierząt: bydła, trzody chlewnej oraz koni. „Weterynaria w Terenie” to ogólnopolski kwartalnik ukazujący się od 2006 r. W ramach cyklu wydawany jest także dodatek dotyczący chorób koni. Tworząc jego kolejne wydania kierujemy się zasadą, że teksty są tworzone przez praktyków dla praktyków."

Ponadto

 • dobrze wiedzieć

  Dobrze wiedzieć

  zbiór kilku artykułów poruszających ciekawe tematy, które pogłębią Twoją wiedzę

 • vet news

  Vet-News

  najciekawsze, bieżące informacje z dziedziny weterynarii zwierząt hodowlanych

 • wydarzenia

  Wydarzenia

  doniesienia o szkoleniach, a także relacje z najważniejszych wydarzeń

 • vet-apteka

  Vet-Apteka

  Twoja encyklopedia leków. Znajdziesz tam szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych leków oraz właściwego ich dawkowania.

Prenumerata

Prenumerując kwartalnik „Weterynaria w Terenie” uzyskasz najlepszą praktyczną wiedzę przeznaczoną dla lekarzy weterynarii zwierząt hodowlanych. Nasze czasopismo posiada Index Copernicus 44,13 oraz 5 punktów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zostając prenumeratorem masz szansę uzyskać 5 punktów edukacyjnych i skorzystać w pełni z:

Zamów

Sprawdź nasze czasopismo.
Pobierz bezpłatny egzemplarz „Weterynarii w Terenie” bez zobowiązań!

Zobacz również