Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

TAK, chcę otrzymać bezpłatny egzemplarz TPS!

Już tylko chwila dzieli Cię od otrzymania okazowego numeru miesięcznika
„TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”. Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz unikalny link do pobrania jednego wydania czasopisma.
(Każda osoba może pobrać tylko 1 egzemplarz)

Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.

Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.

Dlaczego warto

 • Szeroki zakres tematyczny

  Otrzymuj dostęp do specjalistycznych artykułów stomatologicznych z wielu dziedzin: endodoncji, stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, radiologii, chirurgii, implantologii i wielu innych.

 • Kompendium lekarza praktyka

  W każdym numerze znajdziesz procedury i algorytmy postępowania oraz wskazówki dotyczące zachowań np. w sytuacjach zagrożenia życia pacjenta, kontroli sanepidu itp.

 • Punkty edukacyjne

  Dzięki  Programowi Edukacyjnemu akredytowanemu przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz aż 105 punktów edukacyjnych w okresie rozliczeniowym.

 • Gwarancja jakości

  Współpraca z największymi autorytetami jest gwarancją wysokiej jakości merytorycznej, która z kolei jest oceniania i doceniana przez całe środowisko stomatologiczne.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

fot_1_520x368

Relacje z zabiegów

W pracy przedstawiono definicję, charakterystykę oraz klasyfikację rzadkiej choroby genetycznej – amelogenesis imperfecta (niecałkowity rozwój szkliwa; AI).

fot_2_520x368

Innowacyjne rozwiązania

Celem pracy jest przedstawienie przeglądu piśmiennictwa dotyczącego zastosowania toksyny botulinowej w leczeniu bruksizmu.

porady

Prawo

Błyskawicznie reagujemy na wszystkie pojawiające się w środowisku dentystów problemy i wątpliwości. Podpowiadamy jak skutecznie działać na rynku.

fot_3_tps_lp

Największe autorytety

Kształcenie podyplomowe w zakresie chirurgii stomatologicznej to przede wszystkim praktyka – tak właśnie szkoli lekarzy dr n. med. Bartosz Łuszczyński.

Na rynku od
1997
roku
Docieramy do9000 stomatologów w Polsce i za granicą
5

pkt

MNiSW

51,52

pkt

Index Copernicus

Ekspert

aaa-7

Marta Tanasiewicz

prof. dr hab. n. med.
Kierownik Katedry Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją ŚUM


TPS od wielu lat pełni funkcję niezawodnej platformy wymiany informacji z życia naukowego, nowości technologicznych, sprzętowych i materiałowych. Dzięki temu tytułowi co miesiąc macie Państwo dostęp do artykułów poglądowych, prac kazuistycznych, sprawozdań i komunikatów. „TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny” powinien być obowiązkową pozycją w każdym gabinecie stomatologicznym.

Stałe działy

 • fot_2

  Dodatki specjalne

  W każdym numerze czasopisma publikujemy tematyczny dodatek specjalny, w którym znajdują się ważne dla danej specjalności zagadnienia.

 • interdyscyplinarnie

  Stomatologia w badaniach interdyscyplinarnych

  Wartościowe porady z innych dziedzin medycyny przydatne w praktyce stomatologicznej.

 • z kraju i swiata

  Z kraju i ze świata

  Przegląd najnowszych informacji z branży stomatologicznej. Kalendarium najważniejszych wydarzeń branżowych.

Prenumerata

Prenumerując „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny” masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości informacje ze specjalistycznych dziedzin stomatologii. Z każdym numerem uzyskasz dawkę praktycznej wiedzy niezbędnej w Twojej praktyce zawodowej! Dzięki prenumeracie podniesiesz również swoje zawodowe kwalifikacje - udział w testowym programie edukacyjnym zapewni Ci 105 punktów edukacyjnych w okresie rozliczeniowym!

Zamów

Nie musisz wierzyć innym na słowo - przekonaj się sam. Zamów teraz bezpłatny egzemplarz „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”

Zobacz również