Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

TAK, chcę otrzymać bezpłatny egzemplarz TPS!

Już tylko chwila dzieli Cię od otrzymania okazowego numeru miesięcznika
„TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”. Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz unikalny link do pobrania jednego wydania czasopisma.
(Każda osoba może pobrać tylko 1 egzemplarz)

Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.

Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.

Dlaczego warto

 • Szeroki zakres tematyczny

  Otrzymuj dostęp do specjalistycznych artykułów stomatologicznych z wielu dziedzin: endodoncji, stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, radiologii, chirurgii, implantologii i wielu innych.

 • Kompendium lekarza praktyka

  W każdym numerze znajdziesz procedury i algorytmy postępowania oraz wskazówki dotyczące zachowań np. w sytuacjach zagrożenia życia pacjenta, kontroli sanepidu itp.

 • Punkty edukacyjne

  Dzięki  Programowi Edukacyjnemu akredytowanemu przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne podniesiesz swoje kwalifikacje i zdobędziesz aż 105 punktów edukacyjnych.

 • Gwarancja jakości

  Współpraca z największymi autorytetami jest gwarancją wysokiej jakości merytorycznej, która z kolei jest oceniania i doceniana przez całe środowisko stomatologiczne.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

Relacje z zabiegów

Relacje z zabiegów

Krok po kroku prześledź najciekawsze przypadki stomatologiczne. Wszystkie opatrzone niezwykle bogatym materiałem zdjęciowym oraz komentarzem specjalisty.

Innowacyjne rozwiązania

Platforma wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu metod leczenia oraz nowości rynkowych. Doradzamy czym kierować się podczas ważnych decyzji zakupowych.

porady

Prawo

Błyskawicznie reagujemy na wszystkie pojawiające się w środowisku dentystów problemy i wątpliwości. Podpowiadamy jak skutecznie działać na rynku.

fot_1

Największe autorytety

Poznaj najważniejsze postaci ze świata stomatologii, i zobacz jak poradziły sobie z najbardziej skomplikowanymi problemami w swojej praktyce zawodowej.

Na rynku od
1997
roku
Docieramy do9000 stomatologów w Polsce i za granicą
5

pkt

MNiSW

48,58

pkt

Index Copernicus

Ekspert

aaa-7

Marta Tanasiewicz

prof. dr hab. n. med.
Kierownik Katedry Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją ŚUM


TPS od wielu lat pełni funkcję niezawodnej platformy wymiany informacji z życia naukowego, nowości technologicznych, sprzętowych i materiałowych. Dzięki temu tytułowi co miesiąc macie Państwo dostęp do artykułów poglądowych, prac kazuistycznych, sprawozdań i komunikatów. „TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny” powinien być obowiązkową pozycją w każdym gabinecie stomatologicznym.

Stałe działy

 • fot_2

  Dodatki specjalne

  W każdym numerze czasopisma publikujemy tematyczny dodatek specjalny, w którym znajdują się ważne dla danej specjalności zagadnienia.

 • interdyscyplinarnie

  Stomatologia w badaniach interdyscyplinarnych

  Wartościowe porady z innych dziedzin medycyny przydatne w praktyce stomatologicznej.

 • z kraju i swiata

  Z kraju i ze świata

  Przegląd najnowszych informacji z branży stomatologicznej. Kalendarium najważniejszych wydarzeń branżowych.

Prenumerata

Prenumerując „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny” masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości informacje ze specjalistycznych dziedzin stomatologii. Z każdym numerem uzyskasz dawkę praktycznej wiedzy niezbędnej w Twojej praktyce zawodowej!

Dzięki prenumeracie podniesiesz również swoje zawodowe kwalifikacje - udział w testowym programie edukacyjnym zapewni Ci 105 punktów edukacyjnych!

Zamów

Nie musisz wierzyć innym na słowo - przekonaj się sam. Zamów teraz bezpłatny egzemplarz „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”

Zobacz również