Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

TAK, chcę otrzymać bezpłatny egzemplarz

Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz unikalny link do pobrania jednego
z numerów czasopisma.
(Każda osoba może pobrać tylko 1 egzemplarz)

Dlaczego warto?

 • Merytoryka

  Zdobywasz wiarygodne i rzetelne źródło informacji. Prestiżowe nagrody, liczne wyróżnienia oraz 16 lat na rynku stanowią gwarancję profesjonalizmu.

 • Praktyczne porady

  Otrzymujesz wartościowe porady i wskazówki z zakresu techniki dentystycznej i ortodontycznej, sprzętu oraz materiałów, które pomogą Ci w codziennej pracy.

 • Współpraca z największymi autorytetami

  Czasopismo współtworzą czołowe nazwiska polskiej branży techniki dentystycznej. Podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i pokażą jak poradzili sobie z najbardziej skomplikowanymi problemami.

 • Gwarancja jakości

  Czytaj jedyne czasopismo w Polsce z potwierdzeniem jakości przez Polskie Towarzystwo Techniki Dentystycznej

Co znajdziesz w czasopiśmie?

1

Uzupełnienia protetyczne

Odtwarzanie naturalnego uzębienia – prace wysokoestetyczne. W wybranym wydaniu okazowym m.in. wykonawstwo koron pełnoceramicznych. Fotorelacja wykonania koron dla zębów 11 i 21 – krok po kroku nakładanie warstw materiału.

2

Aparaty ortodontyczne

Zasady wykonawstwa aparatów ortodontycznch. Opis pracy wraz z bogatą dokumentacją zdjęciową. W wybranym numerze okazowym – aparat Beneslider – dystalizacja zębów trzonowych w szczęce. Zastosowanie systemu Benefit do dystalizacji zębów – części składowe systemu, zalety, możliwości zastosowania.

3

Implantoprotetyka

Praktyczne rozwiązania wstetycznych i funkcjonalnych prac mocowanych na implantach, prace częściowe i całkowite. W wybranym wydaniu – wykonanie protezy całkowitej w szczęce i overdenture na zatrzaskach w żuchwie – na 4 implatach. Bogata fotorelacja – aż 56 zdjęć wraz z efektem końcowym – praca w ustach pacjentki.

4

Technologie cyfrowe

Jak skutecznie wykorzystywać najnowsze technologie – projektowanie CAD/CAM, druk 3D. W wybranym wydaniu wykonanie protez stałych oraz korony pełnoceramiczej. Zasady projektowania, praca na wirtualnym modelu, wykorzystanie bloczków: ceramika skaleniowa, dwukrzemowo-litowa, litowo-krzemianowa wzmacniana cyrkonem, kompozyt, cyrkon, akryl, stop metali (np. chromo-kobalt).

16
lat doświadczenia
Docieramy do5500technikówdentystycznych
4

punkty

MNiSW

61,23

punkty

Index Copernicus

Ekspert

klimekjpng

prof. dr hab. inż. Leszek Klimek

Redaktor Naczelny Nowoczesnego Technika Dentystycznego

"Nowoczesny Technik Dentystyczny" jest najobszerniejszym na rynku czasopismem dla techników o tak długiej tradycji. Od początku funkcjonowania, jako wiarygodne i kompetentne źródło praktycznych informacji z zakresu techniki dentystycznej, wspieramy Państwa w codziennej pracy. Niezmiennie konsultujemy z uznanymi ekspertami zawartość merytoryczną poszczególnych wydań pisma, dzięki czemu mamy pewność, że publikowane prace są poprawne i użyteczne.

Przykładowe stałe działy

 • ntd_estetyla

  Estetyka

  Relacje z przebiegu prac wysokoestetycznych wzbogacone licznymi fotografiami.

 • ntd_orto

  Technika Ortodontyczna

  Artykuły na temat prac ortodontycznych. Przykłady, zasady wykonawstwa i dobre praktyki.

 • z kraju i swiata

  Z kraju i ze świata

  Przegląd najważniejszych informacji z branży oraz kalendarium wydarzeń, pokazów, szkoleń i warsztatów. Bądź na bieżąco.

 • ntd_cad

  Kurs CAD/CAM

  Praktyczne wskazówki z zakresu wykonywania projektów w technologii CAD/CAM dla techników dentystycznych.

Prenumerata

Zamawiając „Nowoczesnego Technika Dentystycznego” masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości specjalistyczne informacje z zakresu techniki dentystycznej i ortodontycznej. Co dwa miesiące uzyskasz dawkę praktycznej wiedzy niezbędnej w Twojej praktyce zawodowej!

Zamów

Nie musisz wierzyć innym na słowo. Przekonaj się samodzielnie.
Pobierz bezpłatnie „Nowoczesnego Technika Dentystycznego”