Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

TAK, chcę otrzymać bezpłatny egzemplarz

Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz unikalny link do pobrania jednego
z numerów czasopisma.
(Każda osoba może pobrać tylko 1 egzemplarz)

Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.

Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.

Dlaczego warto?

 • Merytoryka

  Zdobywasz wiarygodne i rzetelne źródło informacji. Prestiżowe nagrody, liczne wyróżnienia oraz wiele lat na rynku stanowią gwarancję profesjonalizmu.

 • Praktyczne porady

  Otrzymujesz wartościowe porady i wskazówki z zakresu techniki dentystycznej i ortodontycznej, sprzętu oraz materiałów, które pomogą Ci w codziennej pracy.

 • Współpraca z największymi autorytetami

  Czasopismo współtworzą czołowe nazwiska polskiej branży techniki dentystycznej. Podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i pokażą jak poradzili sobie z najbardziej skomplikowanymi problemami.

 • Gwarancja jakości

  Czytaj jedyne czasopismo w Polsce z potwierdzeniem jakości przez Polskie Towarzystwo Techniki Dentystycznej

Co znajdziesz w czasopiśmie?

fot_1-ok

Manual vs. digital – dwie technologie, jeden cel w protezach szkieletowych

W celach porównawczych wykonano dwie struktury protez szkieletowych przy brakach kl. III Kennedy’ego. Struktura pierwsza została wykonana w sposób standardowy, a druga z zastosowaniem technologii cyfrowej.

fot_2-ok

Uproszczony protokół stałej rehabilitacji protetycznej z połączeniem OT BRIDGE. Rhein’83 w praktyce klinicznej i laboratoryjnej

Celem tego protokołu jest odtworzenie prawidłowej funkcji żucia i estetyki w konstrukcji dostosowanej do pozycji implantów, sprzyjającej higienie, fonetyce i integracji protezy.

fot_3-ok

Dlaczego dobry projekt gwarantuje dobrą pracę ostateczną – zasady projektowania prac z wykorzystaniem oprogramowania Exocad

Rynek technik dentystycznych nieustannie pnie się w gorę, co wiąże się z pojawianiem się coraz to nowszych technologii. Ważne jest dobre zaplanowanie oraz wykonanie projektu, dlatego w artykule omówiono zasady projektowania uzupełnień w technologii CAD/CAM.

fot_4-ok

Równia pochyła – budowa, zasady działania i wykonanie aparatu

W artykule scharakteryzowano rownię pochyłą – bierny aparat wykorzystywany do leczenia doprzednich wad zgryzu i przedniego zgryzu krzyżowego. Autorzy przedstawili etapy jego wykonawstwa laboratoryjnego metodą pośrednią.

Na rynku od
2002
roku
Docieramy do5500technikówdentystycznych
5

pkt

MNiSW

73,09

pkt

Index Copernicus

Ekspert

klimekjpng

prof. dr hab. inż. Leszek Klimek

Redaktor Naczelny Nowoczesnego Technika Dentystycznego

"Nowoczesny Technik Dentystyczny" jest najobszerniejszym na rynku czasopismem dla techników o tak długiej tradycji. Od początku funkcjonowania, jako wiarygodne i kompetentne źródło praktycznych informacji z zakresu techniki dentystycznej, wspieramy Państwa w codziennej pracy. Niezmiennie konsultujemy z uznanymi ekspertami zawartość merytoryczną poszczególnych wydań pisma, dzięki czemu mamy pewność, że publikowane prace są poprawne i użyteczne.

Przykładowe stałe działy

 • fot. 5

  Sprzęt i materiały

  Artykuły w tym dziale skupiają się na sprzęcie i materiałach, które wykorzystywane są do pracy przez technika.

 • ntd_orto

  Technika Ortodontyczna

  Artykuły na temat prac ortodontycznych. Przykłady, zasady wykonawstwa i dobre praktyki.

 • z kraju i swiata

  Z kraju i ze świata

  Przegląd najważniejszych informacji z branży oraz kalendarium wydarzeń, pokazów, szkoleń i warsztatów. Bądź na bieżąco.

 • ntd_cad

  CAD/CAM

  Praktyczne wskazówki z zakresu wykonywania projektów w technologii CAD/CAM dla techników dentystycznych.

Prenumerata

Zamawiając „Nowoczesnego Technika Dentystycznego” masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości specjalistyczne informacje z zakresu techniki dentystycznej i ortodontycznej. Co sześć miesięcy uzyskasz dawkę praktycznej wiedzy niezbędnej w Twojej praktyce zawodowej!

Zamów

Nie musisz wierzyć innym na słowo. Przekonaj się samodzielnie.
Pobierz bezpłatnie „Nowoczesnego Technika Dentystycznego”

Zobacz również