Fotorelacje
Każdy artykuł jest poparty zdjęciami – od diagnostyki po efekty leczenia. Dokumentacja zdjęciowa jest pomocna w pracy z pacjentem i niezbędna w celach dydaktycznych.
Sprawdź bezpłatnie egzemplarz okazowy czasopisma dla ortodontów! Kwartalnik „Ortodoncja w Praktyce” to gwarancja praktycznej, fachowej wiedzy.
Wypełnij formularz, aby otrzymać wydanie Ortodoncji w Praktyce 2/2019. (Każda osoba może pobrać tylko 1 egzemplarz)
Informujemy, że Admiratorem danych osobowych jest Elamed Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-203), przy al. Roździeńskiego 188 c. NIP: 954-257-33-00, REGON: 240514233, KRS 0000411505 (Sąd Rejonowy Katowice-Wschód, Wydział VIII Gospodarczy KRS), tel.: 32 788 51 28, e-mail: dok@elamed.pl. Szersze informacje, jak przetwarzamy dane osobowe opisane są w polityce prywatności oraz na stronie zgoda-status.elamed.pl.
Zamówienie bezpłatnego egzemplarza nie zobowiązuje do zakupu ani automatycznej płatnej prenumeraty.
Każdy artykuł jest poparty zdjęciami – od diagnostyki po efekty leczenia. Dokumentacja zdjęciowa jest pomocna w pracy z pacjentem i niezbędna w celach dydaktycznych.
Nad każdym wydaniem czuwa grono ekspertów pod przewodnictwem redaktor naczelen prof. dr hab. n. med. Joanny Lis. W radzie programowej czasopisma zasiadają specjaliści z całego świata.
Każdy artykuł w wydaniu publikowany jest w języku polskim i angielskim. Wersję angielską tłumaczą dla nas specjaliści, a całość weryfikowana jest przez native speakera, co jest gwarancją wysokiej jakości.
Każde wydanie to zestaw opisów przypadków poparty bogatą dokumentacją zdjęciową. Obok fotorelacji dostępne są także prace badawcze.
W pracy przedstawiono postępowanie kliniczne u pacjentki z obustronnym wrodzonym brakiem siekaczy żuchwy. Ten stan jest stosunkowo rzadki i zawsze wymaga dokładnego rozpoznania i planowania leczenia.
Celem pracy była ocena, w jakich rodzajach wad zgryzu zaleca się leczenie przezroczystymi alignerami, a także ustalenie, czy zalecenia leczenia alignerami różnią się w przypadku modeli cyfrowych i gipsowych.
Niniejszy przegląd ukazuje niektóre z najczęściej stosowanych metod dystalizacji wraz z krótką prezentacją trzech przypadków, w których zastosowano skuteczne metody dystalizacji.
Celem niniejszego badania retrospektywnego była analiza wpływu sekwencyjnej dystalizacji za pomocą nakładek ortodontycznych (alignerów) na pionowy wymiar zębowy i szkieletowy u młodych osób dorosłych.
językach
polskim i angielskim
pkt
Index Copernicus
Prenumerata „Ortodoncji w Praktyce” to nie tylko gwarancja otrzymania najwyższej jakości wiedzy i porad z zakresu ortodoncji, ale również pakiet korzyści dla prenumeratorów.
Sprawdź za darmo najlepsze czasopismo dla ortodontów! Zamów teraz bezpłatny egzemplarz „Ortodoncji w Praktyce”