Zobacz więcej
Wróć do góry

Zamówienie

Pobierz bezpłatny egzemplarz

Wypełnij formularz, aby otrzymać unikalny link umożliwiający
pobranie jednego numeru OWP.
(Każda osoba może pobrać tylko 1 egzemplarz)

Dlaczego warto?

 • Fotorelacje

  Każdy artykuł jest poparty zdjęciami – od diagnostyki po efekty leczenia. Dokumentacja zdjęciowa jest pomocna w pracy z pacjentem i niezbędna w celach dydaktycznych.

 • Jakość merytoryczna

  Nad każdym wydaniem czuwa grono ekspertów pod przewodnictwem redaktor naczelen prof. dr hab. n. med. Joanny Antoszewskiej-Smith. W radzie programowej czasopisma zasiadają specjaliści z całego świata.

 • Dwujęzyczność

  Każdy artykuł w wydaniu publikowany jest w języku polskim i angielskim. Wersję angielską tłumaczą dla nas specjaliści, a całość weryfikowana jest przez native speakera, co jest gwarancją wysokiej jakości.

 • Specjalistyczna wiedza

  Każde wydanie to zestaw opisów przypadków poparty bogatą dokumentacją zdjęciową. Obok fotorelacji dostępne są także prace badawcze.

Co znajdziesz w czasopiśmie?

1

Opisy przypadków

Krok po kroku omówienie przypadków klinicznych udokumentowanych zdjęciowo. W wybranym wydaniu okazowym opisano przypadek resorpcji korzeni podczas leczenia z wykorzystaniem systemem Damona.

2

Prace przeglądowe

Obok praktyki niezwykle istotne są prace przeglądowe, które dostarczają najowszych informacji w uporządkowanej formie. W wydaniu okazowym – etiologia diastem i trem.

3

Innowacyjne rozwiązania

Regularna lektura czasopisma zapewnia dostęp do najnowszych rozwiązań klinicznych. W wybranym wydaniu – zastosowanie zmodyfikowanego aparatu Herbsta.

4

Interdyscyplinarność

Skuteczność leczenia ortodontycznego, podobnie jak w przypadku innych dziedzin stomatologii, wymaga podejścia holistycznego. W wybranym wydaniu okazowym opublikowany został artykuł na temat wykorzystania zabiegu kortykotomii jako wsparcia leczenia ortodontycznego.

Prenumerata gwarantuje dostęp do
Wszystkich wydan archiwalnych
Czasopismo prenumeruje ponad60%ortodontóww Polsce!
Artykuły
prezentowane w
2

językach

polskim i angielskim

75,60

punkty

Index Copernicus

Ekspert

antoszewska

prof. Joanna Antoszewska

„Ortodoncja w Praktyce” zawiera zarówno odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, jak i konkretne rozwiązania napotykanych w codziennej pracy problemów. Sądzę, że przyczyni się to istotnie do poprawy jakości oferowanej opieki ortodontycznej oraz satysfakcji zawodowej, której sobie i Państwu życzę.

Przykładowe artykuły

 • tad

  Wykorzystanie TAD w leczeniu pacjentki z zatrzymanym zębem 13 i dilaceracją zęba 12

 • tad

  Orthodontic treatment of periodontally compromised patients using skeletal anchorage – a case report

 • tad

  Leczenie dwuetapowe – nadal aktualna strategia? Opis przypadku

 • tad

  The treatment of an adult patient using Hyrax appliances – a case report

Prenumerata

Prenumerata „Ortodoncji w Praktyce” to nie tylko gwarancja otrzymania najwyższej jakości wiedzy i porad z zakresu ortodoncji, ale również pakiet korzyści dla prenumeratorów.

Zamów

Sprawdź za darmo najlepsze czasopismo dla ortodontów! Zamów teraz bezpłatny egzemplarz „Ortodoncji w Praktyce”

Zobacz również